Gminny Ośrodek Kultury obchodów 720-lecia Chocza

Gminny Ośrodek Kultury obchodów 720-lecia Chocza

Wnioskodawca: Gminy Ośrodek Kultury w Choczu Tytuł projektu: „Obchody 720-lecia Chocza”
Rewitalizacja stawu przy ulicy Łukasińskiego w Choczu

Rewitalizacja stawu przy ulicy Łukasińskiego w Choczu

Wnioskodawca: Gmina Chocz Tytuł projektu: „Rewitalizacja stawu przy ulicy Łukasińskiego w Choczu”
Kompleks sportowo-rekreacyjny w Choczu

Kompleks sportowo-rekreacyjny w Choczu

Wnioskodawca: Gmina Chocz Tytuł projektu: „Kompleks sportowo-rekreacyjny w Choczu- ogrodzenie obiektu”
Remont i modernizacja dachu sali widowiskowej w Kuźni

Remont i modernizacja dachu sali widowiskowej w Kuźni

Wnioskodawca: Gmina Chocz Tytuł projektu: „Remont i modernizacja dachu sali widowiskowej w Kuźni”
Odbudowa kapliczki przydrożnej w Choczu 2014

Odbudowa kapliczki przydrożnej w Choczu 2014

Wnioskodawca: Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Andrzeja Apostola w Choczu.  Tytuł projektu: „ Odbudowa kapliczki przydrożnej w Choczu”    Cel projektu : Zachowanie dziedzictwa kulturowego poprzez odbudowę zabytkowej kapliczki przydrożnej w miejscowości Chocz.
Doposażenie Sali GOK 2014

Doposażenie Sali GOK 2014

Wnioskodawca: Gminny Ośrodek Kultury w Choczu  Tytuł projektu: „ Doposażenie Sali GOK – zakup szafy chłodniczej i drzwi”  Cel projektu : Poprawa jakości życia mieszkańców na obszarach wiejskich  oraz  zaspokojenie potrzeb kulturalnych poprzez doposażenie  sali GOK   przez zakup szafy chłodniczej  i drzwi.
MP Czocz modernizacja boiska 2013

MP Czocz modernizacja boiska 2013

Wnioskodawca: Gmina Chocz Tytuł projektu: „ Modernizacja boiska do piłki siatkowej plażowej wraz z infrastrukturą w miejscowości Chocz”
MP Czocz Promocja 2013

MP Czocz Promocja 2013

Wnioskodawca: Gmina Chocz Tytuł projektu: „Promocja Gminy Chocz”
MP Chocz Zakup hełmów 2013

MP Chocz Zakup hełmów 2013

Wnioskodawca: Gmina Chocz Tytuł projektu: „Zakup hełmów i mundurów  dla Straży Kościelnej „Turki” w Choczu”
OspNiniew

OspNiniew

Wnioskodawca :  Ochotnicza Straż Pożarna w Niniewie 2010r.   Tytuł projektu:   Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w budynku świetlicy wiejskiej w Niniewie
OSPChocz2

OSPChocz2

Wnioskodawca :  Ochotnicza Straż Pożarna w Choczu 2010r. Tytuł projektu:   „Remont dachu na budynku świetlicy wiejskiej w Choczu”.
OSPChocz1

OSPChocz1

Wnioskodawca:  Ochotnicza Straż Pożarna w Choczu 2010r. Tytuł projektu :  „Wydanie wydawnictw zwartych związanych z historią straży pożarnych powiatu. 1.Pożarnictwo Powiatu pleszewskiego 1881-2007, 2.Album Straże Pożarne Powiatu pleszewskiego w Fotografii- Sztandary, Remizy, Pojazdy”
OKChocz2

OKChocz2

Wnioskodawca:   Gminny Ośrodek Kultury w Choczu 2010r. Tytuł projektu:   „Zakup strojów dla Orkiestry Dętej przy GOK w Choczu”
OKChocz1

OKChocz1

Wnioskodawca:  Gminny Ośrodek Kultury w Choczu 2009r. Tytuł projektu:  „Zachowanie dziedzictwa i rozwoju turystyki poprzez wyposażenie orkiestry dętej w sprzęt nagłaśniający”

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

KLAUZULA INFORMACYJNA

Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:

• Administratorem danych jest Stowarzyszenie „Wspólnie dla Przyszłości” z siedzibą przy ul. Rynek 1, 63-300 Pleszew oraz Czermin 47, 63-304 Czermin, tel. 62-7416891, e-mail swdp@pleszew.pl

• Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b, c, d oraz e Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,

• Dane będą udostępniane tylko innym organom zgodnie z przepisami prawa,

• Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres do 2028 r. przez Stowarzyszenie „Wspólnie dla Przyszłości”,

• Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

• Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,

• Pani /Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz tradycyjny.